Sprzeczne uczucia

Między świadomą i nieświadomą stroną charakteru ojca i matki. Rodzice mogą zrozumieć odpowiedź dziecka tylko wtedy, gdy potraktują ją jako wskazówkę lub drogowskaz, która poprowadzi ich do zamkniętych komnat ich duszy. Na podstawie przykładów, które podam w dalszej części książki, przekonają się Państwo, w jaki fascynujący sposób nasze dzieci są kluczem do zamkniętych i tajemnych komnat naszej duszy.
Spośród licznych możliwości próbowałam wybrać te, które najczęściej napotykałam w mojej pracy terapeuty i, które myślę wydadzą się znajome nam wszystkim. Chciałabym jeszcze raz podkreślić, że każdorazowe przebrania naszych „duchowych demonów” są bardzo różne i indywidualne oraz że do każdego zamka pasuje inny klucz. W niektórych przykładach z pewnością rozpoznacie Państwo elementy, które znacie z własnego życia.

Witaj na moim serwisie! Znajdziesz tutaj wiele artykułów dotyczących edukacji. Wpisy, które tutaj zamieszczam mam nadzieję, że Cie zainteresują i zostaniesz moim czytelnikiem na dłużej. Zapraszam do czytania!
Wszelkie prawa zastrzeżone (C)